top of page
  • Facebook Social Icon

Making your world blossom

Paní Bennerová má dobré nápady, dobrý vkus a pod jejíma rukama prostě rozkvete každá zahrada. A navíc se na ní a její spolupracovníky můžete stoprocentně spolehnout a to má dneska velkou cenu.

 

OS, Praha

Paní Bennerové a jejímu týmu jsme přenechali kompletní péči o naši zahrádku a jsme velmi spokojeni. Dostáváme profesionální služby s citem pro naše potřeby a za příznivé ceny.
                                                                                                                                                                  

Jiří Novák, Společenství vlastníků, Kafkova 5, Praha 6

Se službami firmy Vaše zahradnice jsem velmi spokojená. Starost o zahrádku se změnila na radost. Oceňuji promptni komunikaci, dobré poradenství, ochotu a kreativitu.

 

Spokojený zákazník, J. Sýkorová

Moc děkuji paní Bennerová, ještě že vás máme:)

 

M.C., Strahov 

Zahradnické práce pí.Lenky Bennerové můžu vřele doporučit. Práce vždy perfektně provedená za rozumný peníz.

 

Malobřevnovák.

It was a pleasure to work with Lenka Bennerova, she listens very well what the customer wants and verifys it during the gardening process. I really liked that. Vase zahradnice provides professional and neat works and Lenka really knows where she is talking about and have great and creative ideas...

Jacqueline, Nebušice

V letošním roce jsme poprvé oslovili paní Bennerovou a využili jejich zahradnických služeb. Jsme maximálně spokojeni nejen s jejím přístupem, ochotou a cenou, ale i s úžasným výsledkem. Jsme mateřská škola a naše zahrada opravdu rozkvetla. Konečně nám také došlo, že ne vždy je dobré spoléhat se na profesionály. Moc děkujeme a těšíme se na spolupráci v dalších letech.

Mgr.Ludmila Mašková
ředitelka školy
MŠ Duha, Praha 5, Košíře

S návrhy p. Bennerové, jsme velmi spokojeni. Vyhověla našim požadavkům a ve svých návrzích zohlednila specifika naší parcely. Navrhla hned tři dispozice, ze kterých jsme si mohli vybrat jedno řešení. K němu pak dodala kompletní osazovací plán.

 

Pan Jiří, Neratovice

Paní Bennerová – naše zahradnice, je velmi šikovná žena. Od prvního okamžiku si získala mé sympatie nejen svým příjemným a profesionálním přístupem. Pustila se s námi do náročné rekonstrukce střešní zahrady, sama poptávala a zajišťovala několik dodavatelů, koordinovala několikadenní projekt. Zahradu i po dokončení udržuje v pravidelných intervalech. Zajišťuje odbornou péči. Mohu ji jako zahradnici jen doporučit.

Petra, Praha 6

bottom of page